Üyelik & Kayıt ve Ürün Satın Alma

Kayıt Ol

İlk adım olarak CSTechnology’ ye temel üyelik bilgileriniz ile üyelik ve kayıt olma işlemini yapıyoruz.

Üyelik & Kayıt ve Ürün Satın Alma

Ürününü Seç

Satın almak istediğimiz ürün/leri  seçiyoruz. CsApp, CsTrade yada CsFutures (CsVip sadece yıllık robot alımlarında geçerlidir.)

Üyelik & Kayıt ve Ürün Satın Alma

Para Yatır

Satın alacağımız ürün/lerin ücretini BTC olarak hesabımıza depozit ediyoruz. (Bu işlem otomatik gerçekleşmektedir.)

Üyelik & Kayıt ve Ürün Satın Alma

Satın Al

Son aşamada ise satın almak istediğimiz ürün/leri hesap bakiyemizde ki tutar ile satın alıyoruz.

Üye olma işlemi aslında çok basittir. Buradan karşınıza çıkan formu doldurduğunuzda artık sizde csapp üyelik işlemini tamamlamış olacaksınız. Eğer isterseniz Csapp kayıt olma sayfasının altında bulunan dil seçeneğini değiştirebilir, ingilizce – türkçe kullanabilirsiniz. Aşağıda sizin için adım adım üye olma ve ürün satın alma işlemini detaylandırdık.

ÖNEMLİ NOT 1 : Ödeme yöntemi olarak BTC ve USDT kullanılmaktadır. USDT ile para gönderimi yaparken TRC20 ağı üzerinden gönderim yaparsanız komisyonsuz ürün alımı yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT 2: CsApp mobil uygulamayı eğer google play yada appstore üzerinden satın almak isterseniz; marketler %50 komisyon eklemesi yapmaktadır. CsApp normal satış fiyatı ile satın almak için aşağıda ki yönlendirmeleri kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT : Ödemeyi aşağıda ki videoda olduğu gibi USDT ile yaparsanız ve TRC20 ağını kullanırsanız komisyonsuz para gönderimi yapabilirsiniz.

1. ADIM > CsTechnology firmasına ücretsiz üyelik/ kayıt olmalısınız. Buradan yapıyoruz,

2. ADIM > Satın alacağımız ürünü belirliyoruz. Ürün satın almak için hesabımıza yukarıda ki video gibi USDT (Trc20 ağını kullanarak) bakiye yüklüyoruz.

3. ADIM > Amount ( tutar ) yazan bölüme satın almak istediğimiz ürünün dolar karşılığını yazıyoruz. Fakat burada USDT (trc20 ağı üzerinden) göndereceğiz 2-3 usd kadar fazla gönderim yapıyoruz. (Fazla kalan tutar sizin hesap bakiyenizde kalır. Sonra isterseniz çekebilirsiniz.) Devam et ‘e tıklıyoruz,

4. ADIM > Karşımıza ödeme ekranı geliyor. Burada USDT depozit bölümünü seçiyoruz. İşlemiminiz sağında ki öde (PAY) bölümüne tıklıyoruz.

5. ADIM > USDT gönderimi yapacağımız platformu açıp, istediğimiz USDT adresine (trc20 yada erc20) adresine net tutarı gönderiyoruz.

6. ADIM > Sayfanın altında bulunan boşluk alanına, gönderdiğimiz TXID kodunu yazıyoruz.  I PAİD (ödedim) butonuna tıklıyoruz. BURASI ÇOK ÖNEMLİ işleminizin teyit edilmesi için mutlaka TXID numaranızı yazmalısınız. USDT gönderdikten sonra ödedim butonuna tıklamayı unutmayın.

7. ADIM > Gönderdiğimiz USDT’nin hesabımıza gelmesini bekliyoruz. Gönderdiğimiz USDT en kısa sürede kontroller sağlandıktan sonra hesap bakiyemize ekleniyor.

8. ADIM > Son aşamada ise seçtiğimiz ürün yada ürünleri satın alıyoruz.

9. ADIM > Crypto Signal App mobil uygulamayı satın aldıysak, google play yada appstore’den ”Crypto Signal App” mobil uygulamayı indirip, mevcut mail adresi ve şifremiz ile premium kullanmaya başlıyoruz. (Eğer uygulama telefonunuzda yüklü ise silip tekrar yüklemeniz gerekmektedir.)

10. ADIM > Herhangi bir TARDE ROBOTU satın aldıysak, sadece robot kullanıcılarına satın aldıktan sonra otomatik olarak açılan cstrade.live‘de hesabınıza girerek binance APİ anahtarlarınızı bağlamanız ve ayarları yapmanız gerekmektedir.

Adım Adım Üyelik - Kayıt Olma ve Ürün Satın Alma

Sağ alanda ki üyelik ve kayıt olma butonuna tıklayarak; hemen ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca sayfanın altında detaylı anlatım videosu ve yazı olarak anlatımını göreceksiniz.

Telegram Kanalı

Anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz; telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Crypto Signal App sizin yerinize kaldıraçlı işlemler yapabilir. Binance borsasında USDT ve diğer kripto paralara karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan bot.

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10’larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

CsTechnology ücretsiz spot ve futures al-sat sinyalleri ve bitcoin kripto para eğitimleri ile doğru bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

Traderlar gelen sinyalleri oto alım satım ve yapay zeka teknolojisi ile full otomatik trade robotu. Ayrıca vip üyeliği ve ayrıcalığı bedava. Hemen tıklayın

CsTechnology ürünlerini daha yakından tanımak ve satın almak için buraya tıklayın