Online Webinar & Eğitimler

Periyodik olarak haftanın 3 (üç) günü akşam 22:00 da yapılan piyasa analizleri, piyasa değerlendirmeleri, katılıcıların kripto analizleri ve CSTechnology ‘nin kripto sektörüne damga vuran dijital ürünlerinin anlatıldığı ZOOM üzerinden yapılan online konferans etkinliği ile hem ürünler hemde piyasa hakkında teferruatlı bilgi almanızı sağlayabilir. Aşağıda ki bağlantı adımları size yardımcı olacaktır.

 

Online Webinar & Eğitimler1 : ADIM

Online webinara bağlanmak istediğimiz telefon yada bilgisayara ZOOM uygulamasını yüklüyoruz.

 

Online Webinar & Eğitimler2 : ADIM 

Aşağıdaki link, telefondan yada bilgisayardan hangisi üzerinden tıklama yaparsak bizi otomatik olarak zoom odasına bağlayacaktır.

 

Online Webinar & Eğitimler3: ADIM 

Zoom katılım linki : cryptosignalapp.com/webinar

Pazartesi

22:00

Çarşamba

22:00

Cuma

22:00

Telegram Kanalı

Anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz; telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10’larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

Traderlar gelen sinyalleri oto alım satım ve yapay zeka teknolojisi ile full otomatik trade robotu. Ayrıca vip üyeliği ve ayrıcalığı bedava. Hemen tıklayın

Crypto Signal App sizin yerinize kaldıraçlı işlemler yapabilir. Binance borsasında USDT ve diğer kripto paralara karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan bot.

CsTechnology ürünlerini daha yakından tanımak ve satın almak için buraya tıklayın