ÜCRETSİZ (FREE) Sinyaller ve Trade Eğitimleri için

2021 Yılı SPOT ve FUTURES Piyasalar

2021 Ocak ayında devam ederken aşağıda profesyonel traderların analizleri sonucunda gelen spot ve futures sinyallerin kar zarar tablolarını görebilirsiniz. Tüm detaylar için: cryptosignalapp.com/report/2021 adresini ziyaret edebilirsiniz.

CsVip

CsVip grubu 2020 mayıs ayında kuruldu. Sadece yıllık robot satın alanların alındığı bir gruptur. 2021 ocak ayında CsFutures robotu çıktıktan sonra Vip grup CSVİP SPOT ve CSVİP FUTURES olarak ikiye bölündü. Vip grup kazançları kişilere bağlı olduğu için burada kazançları paylaşamıyoruz. CsVip avantajları için TIKLAYINIZ.

SPOT - 2021 Şubat Ayı Sepet Sinyalleri

Ne Kazandırdı

NOT: Aşağıda ki tablolarda bulunan TP1, TP2 ve TP3 bölümleri sinyalin kar hedeflerini gösterir. 1. hedef noktası , 2. hedef noktası ve 3. hedef noktası gibi.

Spot

Spot tablolarda ki kar-zarar oranlarını şöyle yorumlayabiliriz;

1: CSAPP mobil uygulama kullanıcıları > Eğer bir kişi CsApp mobil uygulama kullanıyor olsaydı. O kişinin mobil uygulaması içinde bulunan CSSPOT bölümüne aşağıda ki sinyaller gelecek ve kar-zarar tablosu aşağıda ki gibi olacaktı. CsApp detayları için TIKLAYIN.

2: CSTRADE otomatik al sat robotu kullanıcıları > Kullanıcı robot panellerinde ki TP1, TP2 ve TP3 kar satışı seçen kullanıcıların seçimine göre kar-zarar tablosu aşağıda ki olacaktı. CsTrade detayları için TIKLAYIN. (Ayrıca : CsTrade robotunu kullanan kişi eğer csanaliz bölümünü de kullanıyor ise ; csanaliz bölümü indikatörlere bağlı yapay zeka ile oto alım satım yeridir ve 1 günde 10’larca işlem açabilir ve kapatabilir burada da kar-zarar oranı kişiye göre değişkenlik gösterir.)

Ne Kazandırdı
Ne Kazandırdı
mart-2021
mart-2021
Ne Kazandırdı

Futures

Futures tablolarda ki kar-zarar oranlarını şöyle yorumlayabiliriz;

1: CSAPP mobil uygulama kullanıcıları > Eğer bir kişi CsApp mobil uygulama kullanıyor olsaydı. O kişinin mobil uygulaması içinde bulunan CSFUTURES bölümüne aşağıda ki sinyaller gelecek ve kar-zarar tablosu aşağıda ki gibi olacaktı. CsApp detayları için TIKLAYIN.

2: CSFUTURES otomatik al sat robotu kullanıcıları > Futures robotta kişilerin bakiyelerini CS Technology yönettiği için aşağıda ki tabloya göre kar-zarar oluşacaktı.CsFutures detayları için TIKLAYIN.


Ne Kazandırdı
mart-2021-futures
mart-2021-futures
Ne Kazandırdı

2020 Yılı SPOT Piyasalar

2019 Mayıs ayında CS Technology şirketi ilk kurulduğunda; ilk ürünü olan CsApp mobil uygulama ile başladı. 2019 yılına ait kar-zarar tablolarını bilgi fazlalığı olmaması nedeni ile buradan paylaşmadık. 2020 yılının tüm verilerini cryptosignalapp.com/report/2020 linki aracılığı ile detaylı görebilirsiniz.

2020 Mayıs ayında CsTrade robotu çıktı. Haziran ayı itibari ile yukarıda ki rapor linkinde ki tüm al-sat işlemlerini eksiksiz gerçekleştirdi. (CsTrade robotunun detaylarını öğrenmek için tıklayınız.) 2020 yılı bir kaç görselleri.

Ne Kazandırdı
Ne Kazandırdı
Ne Kazandırdı
Ne Kazandırdı
Ne Kazandırdı
Ne Kazandırdı

Telegram

Merhaba CS Technology hakkında anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz; telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Crypto Signal App sizin yerinize kaldıraçlı işlemler yapabilir. Binance borsasında USDT ve diğer kripto paralara karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan bot.

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10’larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

CsTechnology ücretsiz spot ve futures al-sat sinyalleri ve bitcoin kripto para eğitimleri ile doğru bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

Traderlar gelen sinyalleri oto alım satım ve yapay zeka teknolojisi ile full otomatik trade robotu. Ayrıca vip üyeliği ve ayrıcalığı bedava. Hemen tıklayın

CsTechnology ürünlerini daha yakından tanımak ve satın almak için buraya tıklayın

Sohbete başla
Sorunuz mu var !
Merhaba WhatsApp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.