ÜCRETSİZ (FREE) Sinyaller ve Trade Eğitimleri için

Günlük Sinyaller

Sadece vip grup üyelerine paylaşılan günlük al-sat sinyalleri

VIP Eğitimler

Sadece VIP Üyelerin katıldığı, sektöre yön veren bilgilerin paylaşıldığı etkinlikler.

Aylık Sinyaller

Sadece vip grup üyelerine paylaşılan aylık sepet sinyalleri

VIP Etkinlikler

Gruba özel planlı eğitim(ler), analizler ve toplantıların organize edilmesi.

Uzun Vade Sinyaller

Sadece vip grup üyelerine paylaşılan bir kaç aylık süresi olan sinyaller

VIP Ayrıcalığı

Yatırım yapmak istediğiniz emtia(lar) hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cs VIP

CsViP Nedir

CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. Ayrıca kripto para analizlerinin, trade eğitimlerinin (başlangıç-orta-ileri düzey) verildiği ayrıcalıklı bir gruptur.

CsViP Neden Kurulmuştur

Günümüzde bilgi kolay ulaşılabilen bir yerde, istenilen zaman istenilen bilgiye herkes ulaşabiliyor. Fakat güvenilir kişilerden kaliteli ve doğru bilgiye ulaşmak gerçekten oldukça zor bir yol. CSTechnology kullanıcılarına 20 yıllık yazılım deneyimi ve 10 yıllık trade geçmişi ile ayrıcalıklı kaliteli ve doğru bilgiyi sunuyor.

Böyle bir grubun kurulma amacı da tam bu noktada netleşiyor. Kripto paralar üzerinden alım satım yapıp para kazanmayı herkes ister ama kaliteli ve doğru bilginin olmamasından dolayı CsVIP grubu 2020 mayıs ayında kuruldu. İlk katılanlara da son katılanlara da kesintisiz bilgi ve deneyim aktararak sektöre yön verme çabası içerisindedir.

CsApp üzerinden bir çok ücretsiz trade eğitimleri bir şekilde veriliyor. Fakat Vip grubun diğer bir avantajı da kişilere başkasına ihtiyacı olmadan kendi parasını başkasına ihtiyaç olmadan yönetmek için orta ve ileri düzey trade eğitimleri vererek kişileri gelişimine önemli katkıda bulunuyor.


Cs VIP

CsVip Gruba Kimler Neden Katılmalı

Cs VIP
  • Kripto paralar hakkında üst düzey eğitim almak isteyenler,
  • Sektör hakkında anlık bilgiye ve analizlere ulaşmak isteyenler,
  • Bireysel alım satım işlemlerinde kendini geliştirmek isteyenler,
  • Özel etkinliklere katılmak ve vip özel webinarlara katılmak isteyenler,
  • İstediği kripto para hakkında kısa-orta-uzun vadeli anlık analiz yaptırabilir,
  • Analizler sonucunda aylık vip gruba özel sepet sinyallerden faydalanmak isteyenler,

Cs VIP

Nasıl CsViP Grubuna Dahil Olunur


Buradan üyelik ve kayıt olma işleminizi gerçekleştirdikten sonra, CSTechnology panelinize robot ücretini depozit etmelisiniz. Gönderdiğiniz ücret blockchainde 1 onay alır almaz otomatik olarak hesap bakiyenize eklenir. Sonra robot alışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrenmek istediğiniz piyasa veya çalışmak istediğiniz piyasayı belirleyip, CsTrade yada CsFutures satın aldığınızda telegram kullanıcı adınız sizden istenir ve sizi satın aldığınız VİP grubuna dahil edilirsiniz.

2 (iki) farklı csvip grup vardır. CsVip SPOT VE CsVip FUTURES. Bu gruplarda satın alınan robota göre vip üyelik elde edilir. Spot ve futures piyasalar farklı yapılar ve terimler üzerine kurgulandığı için yıllık robot alanlara o alanda en kaliteli bilgi, deneyim ve sinyalleri sunmak için farklı gruplar vardır.

  • Eğer 1 (bir) yıllık CsTrade robotu satın alırsanız ; CsVip SPOT grubuna katılırsınız.
  • Eğer 1 (bir) yıllık CsFutures robotu satın alırsanız ; CsVip FUTURES grubuna katılırsınız.
  • Eğer 2 (iki) grubada dahil olmak istiyorsanız ; CsTrade ve CsFutures robotlarını ayrı ayrı 1 (bir) yıllık almalısınız.

CsViP Örnek Sinyaller

Cs VIP
Cs VIP
Cs VIP
Cs VIP
Cs VIP

Telegram

Merhaba CS Technology hakkında anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz; telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10’larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

Traderlar gelen sinyalleri oto alım satım ve yapay zeka teknolojisi ile full otomatik trade robotu. Ayrıca vip üyeliği ve ayrıcalığı bedava. Hemen tıklayın

Crypto Signal App sizin yerinize kaldıraçlı işlemler yapabilir. Binance borsasında USDT ve diğer kripto paralara karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan bot.

CsTechnology ücretsiz spot ve futures al-sat sinyalleri ve bitcoin kripto para eğitimleri ile doğru bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

CsTechnology ürünlerini daha yakından tanımak ve satın almak için buraya tıklayın

Sohbete başla
Sorunuz mu var !
Merhaba WhatsApp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.