cstrade

Borsalarda alım satım yapmayı bilmiyormusunuz? Sorun değil full otomatik çalışan, risk değerlendirmenizi kendiniz yapabileceğiniz alım satım botu ile tanışın.

7/24 SİZİN İÇİN ÇALIŞIR

GOOGLE PLAY & APPSTORE GÜVENCESİ İLE

PROFESYONEL TRADER İŞ ORTAĞINIZ OLSUN

KOLAY - BASİT - ANLAŞILIR

NOKTA ATIŞI ÇÖZÜMLER

DİJİTAL REHBERİNİZ

SİZİ KORUMA ALTINA ALIR

GÜVENİLİR HİZMET SUNAR

ANLIK TAKİP EDİLEBİLİR

GELİŞTİRİLEN TEKNOLOJİ

CsTrade robotun kullanım ücretleri aşağıda ki gibidir;

1 aylık kullanım 100 dolar

12 aylık kullanım 1000 dolar

NOT: 12 AYLIK alımlarda CsVIP gruba katılma avantajını yakalayabilirsiniz.

CsViP Ayrıcalığı

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Neler Kazandırdı?

CsTechnology ilk yayın hayatına başladığı andan itibaren tüm alt kollarda neler kazandırdı merak ediyor musunuz? o zaman hemen tıklayın.

Kazanç ve Kariyer Planı

CsTechnology social marketing modeli ile onu tavsiye eden kişilere extra prim ve gelirler ödemektedir. Tavsiyelerinizin ne kadar değerli olduğunu görmek ister misiniz?

CsApp

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10'larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

CsFutures

Crypto Signal App sizin yerinize kaldıraçlı işlemler yapabilir. Binance borsasında USDT ve diğer kripto paralara karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan bot.

CsLending

Risksiz ve güvenilir şekilde kazanmak isteyenler için geliştirilmiş, sabit gelir üreten yeni nesil bir borç verme sistemidir. Düzenli sabit gelir elde edersiniz.

 

Detaylı Bilgi için : EMRE DAL >> +90 545 736 63 71

Hemen kayıt olup hesap açmak için cryptosignalapp.com ‘a tıklayın.

Tüm sorularınız için (11:00-23:00 arasında) +90 545 736 63 71 üzerinden benimle arama-whatsapp yada telegram (@emredal) yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Cs TradeCs Trade

Son Yazılar & Güncellemeler