ÜCRETSİZ (FREE) Sinyaller ve Trade Eğitimleri için

Kolay Kurulum

Bir kaç tıklama ile ayar yapılır.

CsVip Ayrıcalığı

Yıllık CsFutures satın alımında 1 yıl CsVip üyeliği hediye verilir.

Sınırsız işlem

Bakiyenize göre işlem sınırı yoktur.

Tavsiye Kazancı

Eğer başka kullanıcılara tavsiye ederseniz ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

7/24 Çalışır

7/24 kesintisiz işlem yapar.

Zaman

Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Cs Futures

CSTechnology‘nin ürünleri arasında bulunan CsFutures ise BİNANCE borsasında USDT paritesinde kaldıraçlı işlemler yapmaya başladı. Bir çok avantajı da beraberinde getirerek kullanıcılarına avantaj sağlamaya devam ediyor. CsFutures : Sizin BİNANCE hesabınızda bulunan, sizin yatırımlarınızın CSTechnology tarafından Csfutures botu ile değerlendirilmesidir.

CsFutures Nedir


27 yıllık yazılım ve 10 yıllık trade deneyimleri ile BİNANCE borsasında sizin mevduatlarınızı USDT karşılığında ki diğer paritelere karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan, size ait borsa hesabında bulunan yatırımınızın CSTechnology tarafınızdan yönetildiği bir brokerlık sistemidir.

Cs Futures
Cs Futures

Nasıl Kullanılır


Botlar sizin para gönderdiğiniz bir yer değildir. Sadece borsa hesabınızda ki mevcut bakiyenizin sizin isteklerinize göre APİ anahtarı aracılığı ile al-sat yapmak için kullanılan bir yazılım türüdür. Csfutures botunu kullanmak için sırası ile aşağıda ki adımları takip etmeli, 1 (bir) defa robot kurulumlarını yaptıktan sonra artık sizin için çalışmaya başlayacaktır. Sırası ile kullanımu şu şekildedir;

 1. CSTechnology üyelik ve kayıt olma aşaması> Buradan üyelik ve kayıt olma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Kayıt olduktan sonra ürünler içerisinden CsFutures robotunu satın almalısınız.
 3. Binance borsasına hesap açıp yada mevcut üyeliğinizden devam edip, APİ ANAHTARI oluşturmalısınız. Fakat Api anahtarı oluştururken; binance futures de al sat yapılabilmesi için futures işlemlere de onay vermelisiniz.
 4. Binance hesabınızda ki emtiayı binance futures’e göndermelisiniz.
 5. Api anahtarınızı cstrade.live de sadece robot kullanıcılarının sahip olduğu panelinizde ki ayarlar bölümüne yazıp onaylarsınız robotunuz çalışmaya başlar.
Cs Futures

Ayarları Nasıl Yapılır

Csfutures herhangi bir ayar gerektirmez. Çünkü al-sat işlemlerinin tümünde bulunan; stop loss, kar satışı, piyasa verileri vs. gibi tüm işlemleri CSTechnology firmasının traderları gerçekleştirir.

Binance API Key & Secret Oluşturma

Binance Futures Trade Robotu Ayarları


Ne Kadar Kazandırdı

CsFutures robotunda, robotu satın alan kişi sadece Api anahtarı ile binance futures hesabında ki USDT bakiye ile al-sat yetkisi verir. CsTrade robotunda ki gibi ayarlar yapmaz. Tüm işlemleri (sinyal bulma, işlem açma, sinyali takip etme, stop noktalarını ayarlama kar satışı yapma gibi) CS Technology takip eder.

Aşağıda ki resimlerde CsApp mobil uygulamaya gelen futures sinyalleri görebilirsiniz. FAKAT : CsFutures robotu uygulamaya gelen sinyallerden daha fazla işleme girmektedir.

Cs Futures
Cs Futures
Cs Futures
mart-2021-futures
mart-2021-futures

CsFutures Avantajları Nelerdir

 1. Sadece 1 (bir) defa ayar yapılır.
 2. Sınırsız işlem yapabilme olanağına sahiptir.
 3. Çalışma süresi yoktur. 7/24 sizin için işlem yapar.
 4. Bulut sunucuda çalıştığı için işlemler kesintiye uğramaz.
 5. CsFutures yıllık robot alımında CsVip grubuna katılma avantajını yakalarsınız.
 6. Tüm işlemler CSTechnology’nin uzman traderların sinyallerini değerlendirir.
 7. Eğer başka kullanıcılara tavsiye ederseniz ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

CsFutures Nasıl Satın Alabilirim Fiyatı Ne Kadardır

Buradan üyelik ve kayıt olma işleminizi gerçekleştirdikten sonra, CSTechnology panelinize robot ücretini depozit etmelisiniz. Gönderdiğiniz ücret blockchainde 1 onay alır almaz otomatik olarak hesap bakiyenize eklenir. Sonra robot alışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca buradan da ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Robot kullanımı; 3 (üç) aylık6 (altı) aylık ve 12 (on iki) aylık şeklinde satılmaktadır. En önemlisi Csfutures kullandığınız gibi 1(bir) yıllık alanlara da CsVip üyeliği hediye edilmektedir. CsVip üyeliğinin avantajları için tıklayın.

Telegram

Merhaba CS Technology hakkında anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz; telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10’larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

Traderlar gelen sinyalleri oto alım satım ve yapay zeka teknolojisi ile full otomatik trade robotu. Ayrıca vip üyeliği ve ayrıcalığı bedava. Hemen tıklayın

CsTechnology ücretsiz spot ve futures al-sat sinyalleri ve bitcoin kripto para eğitimleri ile doğru bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

CsTechnology ürünlerini daha yakından tanımak ve satın almak için buraya tıklayın

Sohbete başla
Sorunuz mu var !
Merhaba WhatsApp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.