CSFUTURES

Artık borsa işlemleri sizi korkutmasın. 27 yıllık yazılım ve 10 yıllık trade deneyimleri ile BİNANCE borsasında sizin mevduatlarınızı USDT karşılığında ki diğer paritere karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı CsTechonogy güvencesi ile sağlayan bot.

CsFutures Botu Artık Yeni Yüzü ile Sizinle

CSTechnology AVANTAJLARI İLE

KOMİSYON İNDİRİMLERİ

HEDİYE AİRDROPLAR

BTC/USDT kurundan etkilenmeme.

KUCOİN FUTURES İŞLEMLER

HEDİYE BAKİYELER

İki yönlü KAZANÇ

1 AY ÜCRETSİZ DENEME

CS

CSFutures

CSTechnology'nin ürünleri arasında bulunan CsFutures ise BİNANCE borsasında USDT paritesinde kaldıraçlı işlemler yapmaya başladı. Bir çok avantajı da beraberinde getirerek kullanıcılarına avantaj sağlamaya devam ediyor. CsFutures : Sizin BİNANCE hesabınızda bulunan, sizin yatırımlarınızın CSTechnology tarafından futures botu ile değerlendirilmesidir.

CsFutures Botunu Hakkında Detaylar

burada bir kaç başlık ile size nasıl alırım, nasıl kullanılır, aantajları nelerdir gibi sorularınızı yanıtlayacağız.

CsFutures : Size ait borsa hesabında bulunan yatırımınızın CSTechnology tarafınızdan yönetildiği bir brokerlık sistemidir. Borsada işlem yapabilmek için, borsa hesabınızda bulunan Api anahtarını cstrade.live adresinde size özel açılan panele girmeniz yeterlidir.

CsFutures Botunu Nasıl Alırım?

CSTechnology şirketine ön kayıt yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünler listesini göreceksiniz, ürün satın almadan önce hangi üründen ne kadarlık kullanacağınıza dair bakiye yüklemeniz gereklidir. Bu bakiyeyi yükleme yada kayıt oluşturma konusunda iletişim sayfasında bize ulaşırsanız, size yardımcı oluruz.

Hesabınıza bakiyeyi yükledikten sonra CsFutures ürünü içerisinde kaç aylık satın almak istediğinizi belirtip ödemeyi yapıyorsunuz. Sonra 24 saat içerisinde botunuz kullanıma hazır hale geliyor. Ayrıca size cstrade.live sitesinde sadece robot kullanıcılarına özel panel açılıyor.

3 AYLIK Kullanım : 300 USD

6 AYLIK Kullanım : 600 USD

12 AYLIK Kullanım : 1000 USD

NOT: 12 AYLIK alımlarda CsVIP gruba katılma avantajını yakalayabilirsiniz.

CsFutures Nasıl Çalışır?

Hesabınıza bakiyeyi yükledikten sonra CsFutures ürünü seçip kullanım ayınıza göre ödeme yapmıştınız. 24 saat içerisinde cstrade.live adresinde, CsTechnology hesabınızda kullandığınız mail adresi ve şifresi ile hesabınız oluşur.

Hesabınız açıldıktan sonra Binance futures hesabınızdan Api anahtarını tanımlamanız yeterlidir. Kendisi otomatik çalışmaya başlayacaktır. Burada sizin yapabileceğiniz extra bir işlem yoktur.

Yapmanız gereken sadece API kodlarınızı entegre edip arkanıza yaslanmak.

CsFutures Avantajları Nelerdir

CsTrade robotunda ki gibi küçük bir kaç ayar yapmanıza gerek yoktur. Tüm işlemleri CsTechnology takip eder, tüm alım satın işlerini kendisi gerçekleştirir.

CsViP Ayrıcalığı

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Neler Kazandırdı?

CsTechnology ilk yayın hayatına başladığı andan itibaren tüm alt kollarda neler kazandırdı merak ediyor musunuz? o zaman hemen tıklayın.

Kazanç ve Kariyer Planı

CsTechnology social marketing modeli ile onu tavsiye eden kişilere extra prim ve gelirler ödemektedir. Tavsiyelerinizin ne kadar değerli olduğunu görmek ister misiniz?

CsApp

Milyonlarca dolarlık sektör hakkında anlık bilgi ve anlık 10'larca sinyal almanız için hazırlanan yapay zekaya sahip mobil uygulama ve içeriğinde bir çok modül.

CsTrade

Profesyonel traderlar aracılığı ile gelen sinyalleri değerlendirmenize, sektöre damga vuran, ayrıca VİP eğitimler almanızı sağlayan full otomatik trade robotu.

CsLending

Risksiz ve güvenilir şekilde kazanmak isteyenler için geliştirilmiş, sabit gelir üreten yeni nesil bir borç verme sistemidir. Düzenli sabit gelir elde edersiniz.

 

Detaylı Bilgi için : EMRE DAL >> +90 545 736 63 71

Hemen kayıt olup hesap açmak için cryptosignalapp.com ‘a tıklayın.

Tüm sorularınız için (11:00-23:00 arasında) +90 545 736 63 71 üzerinden benimle arama-whatsapp yada telegram (@emredal) yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Cs FuturesCs Futures

Son Yazılar & Güncellemeler