Anlık Veriler

Btc nin anlık analizi, dominance takibi bir çok özellik uygulama içerisinde

Futures Sinyaller

Profesyonel traderlardan gelen futures sinyaller

Piyasa Anlizleri

Kripto para sektörü artık anlık piyasa analizleri ile cebinizde

Hacim Analizleri

Kripto paraların anlık hacim bilgileri ile al-sat yapmak artık kolay

Piyasa Takibi

7/24 piyasa analizi yapılabilmesi için takip modülü sizinle

Grafik Bilgileri

Temel emtialar hakkında grafik analizleri mobil uygulama içerisinde

Spot Sinyaller

Profesyonel traderlardan gelen spot sinyaller

Akademi

CsAkademi ile temel kripto para eğitimleri ve trade eğitimleri sizinle

Crypto Signal App Nedir

Kripto para sektöründe bireylere; akademi aracılığı ile eğitim veren, spot ve futures modülleri ile alım satım fırsatları sunan ayrıca anlık piyasa takibi ve zaman zaman piyasa grafikeri paylaşılan insanların eğtim ve para kazanması için çalışan mobil uygulamadır.

CsApp Nasıl Kullanılır

Uygulama kullanımı çok kolay ve basittir. Aşağıda ki videolarda 7 (yedi) farklı bölümün tek tek detaylı anlatılmış halini görebilirsiniz.

CsList

Anlık kripto sektörünün kalbini tutan, istediğiniz zaman merak ettiğiniz kripto para hakkında anlık veriler alabileceğimiz bölümdür.

Cs App

CsSpot

Spot piyasalarda alım satım sinyallerinin bize iletildiği ve sinyal hakkında alış aralığı, stop noktası ve satış aralıkları paylaşılmaktadır.

Cs App

CsFutures

Futures piyasalarda alım satım sinyallerinin bize iletildiği ve sinyal hakkında alış aralığı, stop noktası ve satış aralıkları paylaşılmaktadır.

Cs App

CsAnalysis

300’ün üzerinde kripto parayı eş zamanlı olarak; spot Btc, spot USDT ve futures da bulunan kripto paraların trendlerini gösterir.

Cs App

CsChart

Ücretli yada ücretsiz olarak mobil uygulamaya sahip kullanıcılara piyasa verileri hakkında grafik bilgileri sunan bölümdür.

Cs App

CsAcademy

A’dan Z’ye başlangıç aşamasında birisinin edinebileceği tüm eğitimleri içeren ve temel trade eğitimlerinin bulunduğu alandır.

Cs App

Not 1 : CsApp mobil uygulamayı eğer google play yada appstore üzerinden satın almak isterseniz; marketler %50 komisyon eklemesi yapmaktadır. CsApp normal satış fiyatı ile satın almak için buradan devam edebilirsiniz.

Not 2: Ücretsiz yada premium versiyon Crypto Signal App mobil uygulaması içerisinde ki temel trade ve kripto para eğitimlerini piyasada yüzlerce dolara satın alamazsınız bunun için temel trade eğitimlerine mutlaka göz atmalısınız.

Dashboard

CsList

CsSpot

CsFutures

CsAnalysis

CsChart

CsAcademy

CsApp Free Versiyon Özellikleri Nelerdir

Sektör içerisinde ön hazırlık aşamasında araştırma yapan kişilerin Csapp mobil uygulaması hakkında temel bilgileri göstermek için ücretsiz versiyonu vardır. Buradan adım adım üyelik ve kayıt olma işleminizi gerçekleştirebilir, mobil uygulama içerisinde ki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Free versiyon özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 1. DASHBOARD alanında bulunan anlık piyasa verilerine ulaşabilirsiniz.
 2. CSLİST bölümünde bulunan anlık fiyat takip tablosuna ulaşabilirsiniz.
 3. CSSPOT bölümüne geçmiş sinyallerin başarı oranını ve % (yüzde) kar- zarar işlemlerini görebilirsiniz. Free sinyaller alabilirsiniz. Ücretsiz al-sat sinyalleri telefonunuza bildirim olarak gelir. ( Premium versiyonda ki gibi sık sinyal gelmez.) Eğer faydalanmak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz.
 4. CSFUTURES bölümüne geçmiş sinyallerin başarı oranını ve % (yüzde) kar- zarar işlemlerini görebilirsiniz. Free sinyaller alabilirsiniz. Ücretsiz al-sat sinyalleri telefonunuza bildirim olarak gelir. ( Premium versiyonda ki gibi sık sinyal gelmez.) Eğer faydalanmak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz.
 5. CSANALİZ bölümünden anlık kripto para hacimlerini görebilirsiniz. ( Premium seçenekte USDT ve FUTURES hacimleri bulunur.)
 6. CSCHART bölümünde verilen free piyasa analizlerine ulaşabilirsiniz. ( Premium seçenekde daha fazladır.)
 7. CSAKADEMİ bölümün de ücretsiz temel trade, bitcoin ve kripto para eğitimlerine katılarak, sektör hakkında bilgi sahibi olabilir ve bir alım satım emri nasıl verilir bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

CsApp Mobil Uygulamayı Kimler Kullanabilir

 1. Temel eğitim almak isteyenler kullanabilir,
 2. Spot yada futures piyasalarda al sat sinyallerine ihtiyacı olanlar kullanabilir,
 3. Sektöre yeni başlayan kişiler temel bilgiler almak için premium yada free versiyonu kullanıp, sektör hakkında bilgi ve tecrübe kazanmak isteyenler,
 4. Orta seviye bilgiye sahip kullanıcılar uygulama içerisinde verilen premium yada free alım satım sinyallerini değerlendirmek isteyenler,

CsApp Mobil Uygulama Fiyatı Ne Kadardır

internet aracılığı ile kripto para kullanıcılarına bu şekilde eğitim, deneyim &tecrübe ve en önemlisi %90 üzeri başarı oranı ile alım satım sinyalleri veren başka bir kanal maalesef yok. Uygulamanın yıllık lisanslı olarak satılır eğer bu uygulamayı satın almak istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz.

CsApp Mobil Uygulama Nasıl Satın Alınır

Csapp mobil uygulamayı satın almak, kullanması kadar oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Sadece buradan üyelik ve kayıt olma işlemini size adım adım anlattım. Bu işlemleri yaptıktan sonra mobil uygulamayı marketlerden telefonunuza indirip kurmak ve CSTechnology ‘ye kayıt olduğunuz mail adresi & şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

Telegram Kanalı

Anlık ve güncel bilgiler, promosyonlar ve online webinarlar hakkında yakın takipte kalmak isterseniz; whatsapp grubumuza katılabilirsiniz.

Kısa Başlıklar Halinde CsTechnology Ürünleri ile Tanışın!

CsVIP CsTechnology içerisinde VIP gruba katılan kullanıcılara özeldir. Özel sinyaller, eğitimler ve aylık özel coin sinyalleri verilir. İncelemek ister misiniz?

Traderlar gelen sinyalleri oto alım satım ve yapay zeka teknolojisi ile full otomatik trade robotu. Ayrıca vip üyeliği ve ayrıcalığı bedava. Hemen tıklayın

Crypto Signal App sizin yerinize kaldıraçlı işlemler yapabilir. Binance borsasında USDT ve diğer kripto paralara karşı kaldıraçlı işlemler yapmanızı sağlayan bot.

CsTechnology ücretsiz spot ve futures al-sat sinyalleri ve bitcoin kripto para eğitimleri ile doğru bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

CsTechnology ürünlerini daha yakından tanımak ve satın almak için buraya tıklayın